ONLINE kurz KAPITÁNSKY PATENT

Vítejte na stránce online kurzu KAPITÁNSKY PATENT. Prosím pozorně si přečtěte následující informace a postupujte podle uvedených instrukcí:

  1. Jestliže jste se rozhodli absolvovat s námi online kurz, je nutné, abyste měli stabilní připojení k internetové síti.
  2. Na našich webových stránkách www.dgsa-bohemia.cz se prostřednictvím online přihlášky přihlaste na některý z uvedených termínů odborné přípravy ke zkoušce, který Vám vyhovuje.
  3. Na email, který uvedete do přihlášky, Vám zašleme informace týkající se platby. Cena za kurz musí byť uhrazena aspoň 7 dní před začátkem kurzu, jelikož až po obdržení platby na náš účet Vám budou prostřednictvím donáškové služby zaslané studijní materiály a to na adresu, kterou uvedete v online přihlášce.
  4. Jestliže nemáte na Vašem počítači stáhnutou aplikaci SKYPE, stáhněte si tuto aplikaci, která je volně dostupná. Před začátkem školení Vám zašleme na váš email název SKYPE konta a přístupové heslo spolu s informacemi o používání aplikace pro účely našeho online školení. Není možné absolvovat online školení prostřednictvím vašeho soukromého SKYPE konta.
  5. Online školení začíná první den podle vámi vybraného termínu o 08:30 hod.. Přihlaste se do aplikace SKYPE 10 minut před začátkem školení, abyste si vyzkoušeli spojení s lektorem. Zároveň budete ve spojení s ostatními účastníky kurzu, budete proto muset dodržovat zásady týkající se komunikace, se kterými budete seznámeni v úvodu první hodiny výuky. Učební pomůcky mějte prosím už nachystané.
  6. Školení bude probíhat pomocí aplikace SKYPE. Na vaší obrazovce budete buď ve video hovoru s lektorem anebo na obrazovce budou zobrazené prezentace ovládané lektorem. Rozsah a obsah školení je stejný jako kdybyste absolvovali školení u nás na učebně.
  7. Další informace týkající se online školení Vám budou poskytnuté lektorem během školení, případně nás kontaktujte před začátkem školení telefonicky na čísle: +420 735 856 424 nebo prostřednictvím emailu: dgsa@dgsa.cz

Přejeme pevné zdraví a věříme, že naše online školení je řešení, které Vám v těchto složitých časech pomůže vyřešit jeden z mála problémů, které musíme společně zvládnout.

A my to zvládneme!