ONLINE kurz KAPITÁNSKY PATENT

Vítejte na stránce online kurzu KAPITÁNSKY PATENT. Prosím pozorně si přečtěte následující informace a postupujte podle uvedených instrukcí:

  1. Jestliže jste se rozhodli absolvovat s námi online kurz, je nutné, abyste měli stabilní připojení k internetové síti.
  2. Na našich webových stránkách www.dgsa-bohemia.cz se prostřednictvím online přihlášky přihlaste na některý z uvedených termínů odborné přípravy ke zkoušce, který Vám vyhovuje.
  3. Na email, který uvedete do přihlášky, Vám zašleme informace týkající se platby. Cena za kurz musí byť uhrazena aspoň 10 dnípřed začátkem kurzu, jelikož až po obdržení platby na náš účet Vám budou prostřednictvím donáškové služby zaslané studijní materiály a to na adresu, kterou uvedete v online přihlášce.
  4. Online školení bude probíhat pomocí aplikace ZOOM. Před začátkem školení Vám zašleme na váš email podrobný návod kde a jak aplikaci stáhnout a nainstalovat spolu s informacemi o používání aplikace pro účely našeho online školení.
  5. Online školení začíná první den podle vámi vybraného termínu o 08:30 hod.. Přihlaste se do aplikace ZOOM 15 minut před začátkem školení, abyste si vyzkoušeli spojení s lektorem. Zároveň budete ve spojení s ostatními účastníky kurzu, budete proto muset dodržovat zásady týkající se komunikace, se kterými budete seznámeni v úvodu první hodiny výuky. Učební pomůcky mějte prosím už nachystané.
  6. Školení bude probíhat pomocí aplikace ZOOM. Na vaší obrazovce budete buď ve video hovoru s lektorem anebo na obrazovce budou zobrazené prezentace ovládané lektorem. Rozsah a obsah školení je stejný jako kdybyste absolvovali školení u nás na učebně.
  7. Další informace týkající se online školení Vám budou poskytnuté lektorem během školení, případně nás kontaktujte před začátkem školení telefonicky na čísle: +420 735 856 424 nebo prostřednictvím emailu: dgsa@dgsa.cz

Přejeme pevné zdraví a věříme, že naše online školení je řešení, které Vám v těchto složitých časech pomůže vyřešit jeden z mála problémů, které musíme společně zvládnout.

A my to zvládneme!